Інтерактивні дошки NewLine Interactive IdeaMax Whiteboard R5 Series

Інтерактивні дошки NewLine Interactive IdeaMax Whiteboard R5 Series

Інтерактивні дошки NewLine Interactive IdeaMax Whiteboard R5 Series - це мультимедійне обладнання нового покоління!  Вони втілять всі Ваші ідеї і фантазії в реальність!

Мультимедійні дошки NewLine Interactive IdeaMax працюють з трьома різними типами проекторів (звичайний, довгофокусний і короткофокусний), завдяки чому Ви можете вибрати обладнання, яке найбільше відповідатиме вимогам Вашого простору.  Дошки прекрасно підходять для різних навчальних закладів і для роботи в конференц-залах.

Інтерактивна дошка у вигляді великого екрану з високими технологіями відкриває найширші можливості її використання.  Завдяки спеціальному програмному забезпеченню IdeaMax TRUBOARD для дошок розкриваються всі головні функції і можливості, які роблять її інтерактивною і дозволяють не обмежувати себе, майже ні в чому.  Адже, сама передова дошка заслуговує самого передового програмного забезпечення!

У комплект NewLine Interactive IdeaMax Whiteboard входять спеціальні маркери, що дозволяє вільно взаємодіяти з дошками без спеціальних інструментів.  Інтелектуальний лоток з функцією розпізнавання кольору надає можливість вибрати те забарвлення, яким саме Ви хочете малювати або писати.

Використовуючи гарячі клавіші, які розташовані збоку дисплея Ви легко отримаєте доступ до різних функцій.  Просто торкніться однієї кнопки і миттєво перейдіть на інший рівень роботи.

У інтерактивних дошок NewLine IdeaMax порцелянова поверхня, за рахунок чого вона неймовірно міцна, не дряпається і прослужить дуже тривалий час.

Завдяки USB-портів Ви можете підключити Ваші пристрої до інтерактивної дошки.  Всі сигнали миттєво передаються і зберігаються на комп'ютері.

Для підключення екрану до проектора використовується допомогою кабелю HDMI.  Висока роздільна здатність відкриє нові грані сприйняття інформації.

Особливості інтерактивних дощок NewLine Interactive IdeaMax Whiteboard R5 Series:

  • Працюють з трьома різними проекторами, завдяки чому Ви можете вибрати обладнання, яке найкращим чином відповідає Вашим потребам.
  • Фарфорова поверхня забезпечує довговічність роботи девайса.
  • Активний розумний лоток для маркерів.
  • Швидкий доступ збоку дисплея служить для швидкого доступу до безлічі функцій.
  • HDMI-з'єднання проектора з дисплеєм з високою роздільною здатністю.
  • Наявність USB-портів для підключення різних пристроїв.

Возврат к списку