О магазине

О компанії

Інтернет-магазин Tech-Pro.com.ua динамічно розвивається і працює на ринку України з 2010 року. За цей досить чималий період часу фірма позначила себе як стабільна і відповідальна, яка забезпечує індивідуальний і серйозний підхід до всіх клієнтів.

Спочатку компанія зайнялася продажем кліматичної техніки (кондиціонери для шкіл, дитячих садків, офісів, будинків, квартир), електрокамінів і камінокомплекти. Але, у зв'язку з дуже стрімким розвитком інноваційних та інформаційних технологій в світі, до асортименту товару були додано інтерактивне презентаційне обладнання та проекційна техніка, які є основним напрямком діяльності фірми на сьогоднішній день. І, ось вже більше шести років наш інтернет-магазин займається продажем і установкою інтерактивних систем, що виходить у нас найкраще.

Наша команда прагне зробити процес вибору і придбання необхідної продукції максимально приємним і швидким. Спеціально для цього ми постійно ведемо продуктивні бесіди з нашими замовниками і реалізували лінійку торгових унікальних пропозицій для наших улюблених покупців.

Переваги нашої компанії:

 • найякісніший товар і послуги;

 • висококваліфіковані професіонали, які дадуть відповідь на всі Ваші запитання;

 • ми забезпечуємо повне гарантійне та післягарантійне обслуговування;

 • консультаційний супровід на всіх етапах робіт;

 • ми здійснюємо доставку і монтаж інтерактивного устаткування по всій території України;

 • терміни, обумовлені з замовниками, дотримуються з бездоганною точністю.

На сьогоднішній день. інтернет-магазин Tech-Pro.com.ua є одним з лідерів продажу інтерактивних систем, дощок і дисплеїв в Україні.

Місія компанії - зайняти лідируючі позиції на ринку, забезпечуючи потреби суспільства в інноваційному продукті.

Для своїх клієнтів ми з радістю пропонуємо:

 • індивідуальний підхід;

 • конкурентні ціни;

 • широкий асортимент продукції;

 • необхідну кількість товару;

 • реальні знижки для постійних і всіх клієнтів;

 • інформаційну підтримку (сертифікати, паспорти якості).

Наші досвідчені фахівці завжди раді з Вами поспілкуватися по телефону або зустрітися в живу, щоб уважно вислухати і детально обговорити суть Вашого поставленого завдання. На підставі почутої інформації Вам запропонують кілька найбільш підходящих варіантів рішень саме для Вас, і наші менеджери обов'язково допоможуть визначитися з вибором.

Величезною перевагою є те, що ми розробили власну систему доставки і установки інтерактивного устаткування абсолютно по всій території України. Наш фахівець з монтажу приїде тоді, коли Вам буде зручно.

Наші професіонали приділяють належну увагу до всіх дрібниць, враховують всі побажання покупців і втілюють їх в готові рішення. Щоб в кінцевому результаті робота була ідеальною - рішення абсолютно всіх завдань наша команда повністю бере на себе. Від Вас потрібно всього лише вибрати продукцію і сформувати замовлення. У підсумку, Ви обов'язково отримаєте саме те, про що мрієте і що хочете!

Чесність, компетентність, надійність, повага, професіоналізм і довірливість ділових відносин - це запорука взаємовигідної співпраці і успіху нашої компанії. Спираючись на знання наших фахівців і на наш досвід роботи, ми пропонуємо покупцям тільки якісний і затребуваний товар, а й прагнемо задовольнити максимальні вимоги абсолютно всіх клієнтів.

Девіз нашої фірми: "Ми - за інноваційне майбутнє!".